Skip to content Skip to footer

2021 Yılında DOSİDER ve Doğal Gaz Dağıtım Şirketlerinin Gerçekleştirdiği Kampanya ve Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Derneğimiz Dosider ve Enerya Enerji iş birliği ile 1 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Enerya ile bağlantı anlaşması yapan yeni abonelere toplamda 54 kombi, aynı grup bünyesinde yer alan Çedaş (Çorumgaz) ile bağlantı anlaşması yapan yeni abonelere de 10 kombi olmak üzere toplam 64 kombi hediye edildi.

Kampanya, Enerya Enerji’nin faaliyet gösterdiği Antalya, Aydın, Konya, Niğde, Nevşehir, Denizli, Karaman, Erzincan, Ereğli ve Aksaray olmak üzere 10 şehrin yanı sıra Çedaş’ın faaliyet gösterdiği Çorum’da gerçekleştirildi. 10 Ağustos 2021 tarihinde Milli Piyango huzurunda yapılan çekiliş ile hediye kombiler sahiplerini buldu.

2021 yılı içerisinde Derneğimizin doğal gaz dağıtım şirketleri ile gerçekleştirdiği ve devam etmekte olan diğer kampanyalar ise şöyle;

  • Başkentgaz bacalı kombi dönüşüm kampanyası; bu kampanya kapsamında bacalı kombilerin kullanımının devam ettiği bölgelerde 270.000 adrese bilgilendirme broşürü dağıtılarak bacalı kombilerin yarattığı riskler hakkında bilgi verildi. Dernek üyelerimizde bu çalışma kapsamında tüketiciler için özel avantajlar sunarak destek sağladı.
  • PALEN Doğalgaz Dağıtım A.Ş. abonelik kampanyası, 6 kombi hediye edildi, kampanya devam ediyor.
  • PALGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş. abonelik kampanyası, 10 kombi hediye edildi, kampanya devam ediyor.
  • ESGAZ “Kışa Girerken Doğal Gaz Güvenliği” çalışması; ESGAZ tarafından her yıl sonbaharın başında gerçekleştirilen bilgilendirme kampanyasına düzenli olarak destek sağlıyoruz.
  • İZGAZ İzmit Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. abonelik kampanyası, 14 kombi hediye edildi, 2021 yılı ilk yarısında tamamlandı.

Dosider gelişmelerinden haberdar olmak için abone olun!