Skip to content Skip to footer

Yönetim Kurulumuz tarafından İGDAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Dr. Mithat Bülent Özmen makamında ziyaret edildi.

İGDAŞ Genel Müdürlüğü’ne atanan Dr. Mithat Bülent Özmen, DOSİDER Yönetim Kurulu tarafından 25 Eylül 2019 tarihinde ziyaret edildi. İGDAŞ Genel Müdürlüğünde gerçekleştirilen görüşmeye Yatırımlar ve Projelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Odabaşı, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kızak ve Bakım Müdürü Kemal Turan da katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Cihad Vardan tarafından, DOSİDER’in üye yapısı, sektörümüzün büyüklükleri, kombi ve radyatör başta olmak üzere pek çok üründe ülkemizin üretim üssü olması ve ihracat gücümüz, üyelerimizin Ar-Ge merkezleri, İGDAŞ ile uzun yıllardır süregelen iş birlikleri hakkında bilgiler paylaşıldı.

DOSİDER’in 25. Yılı ve mesleki eğitime katkı projesi ile yurt genelinde 30 Meslek Lisemizin Tesisat Teknolojisi Bölümlerine sağladığı ısıtma laboratuvarı eğitim stantları ile 100 öğretmenimiz, 3000’in üzerinde öğrencimizin eğitimlerine sağlanan katkı, Teknik Öğretmelerimize yönelik “Eğitici Eğitimi” programlarının gerçekleştirdiği bilgileri aktarıldı.

İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen hedeflerinin, İstanbul’da güvenli doğal gaz arzını arttırarak devam ettirmek, uzun dönemli planlar ile İGDAŞ organizasyonunun geliştirilmesini sağlamak olduğunu aktardı.

İGDAŞ ve DOSİDER tarafından, sahada kullanım ömrü dolmuş, binaların müstakil ve/veya şönt bacalarına bağlı, atık gaz güvenlik riskleri içeren bacalı cihazların (kombi, şofben, doğal gaz sobası vb.) iyileştirilmesi, bilgilendirme toplantıları ve kampanyalar ile abone güvenliğinin arttırılmasına yönelik projelere katkı sağlanması kararlaştırıldı. Ayrıca ikinci el olarak müşterilere satışı yapılan, yetkili servis kontrolü yapılmamış, üretim standartları dışında, yetkisiz kişilerin müdahale ettikleri, kayıtsız gaz yakan cihazların kullanımının engellenmesini sağlayacak, gaz yakan cihazlarda yetkili servis hizmetinin önemi konularında müşterilerimizi sürekli bilgilendirecek işbirliği ve çalışmalar yapılması ziyaret kapsamında değerlendirilen hususlar arasında yer aldı.

Dosider gelişmelerinden haberdar olmak için abone olun!